Lezoucí hmyz v domácnosti: jak se ho zbavit?

Nejen létající, ale také lezoucí hmyz v domácnosti může být pěkně otravný. Běžně na něj můžete narazit i na podzim či na jaře, ale jejich sezóna začíná až s příchodem letních veder. V tomto období nejsou ohroženy pouze domácnosti na samotě nebo chalupy, ale nevítaní malí návštěvníci se k vám mohou dostat klidně i když bydlíte v činžovním či panelovém domě. Dokáží se vyšplhat i do desátého patra, to pro většinu z nich není žádný problém.

lezoucí hmyz

Číst dál: Lezoucí hmyz v domácnosti: jak se ho zbavit?

Vířivku jedině značky Hydropool

Jaro je tady, léto se blíží a vy uvažujete nad nákupem domácí vířivky nebo SwimSpa. Na trhu najdete tolik výrobců a nepřeberné množství modelů a provedení, lišící se snad pouze barvou a funkcemi. Jak si ale vybrat? Jednoduše, je potřeba vybírat výrobky renomovaných výrobců, kteří mají dobré recenze, a hlavně servisní síť, popřípadě nadstandardní dobu záruky. Jedním z takových výrobců je Hydropool.

 

Číst dál: Vířivku jedině značky Hydropool

Garážová vrata, luxus pro lenivé

Radostná zpráva pro vašeho plechového miláčka je skutečnost, že zima konečně skončila. Už jej můžete s klidem nechávat před domem. Nejčastějším důvodem, proč lidé nevyužívají své garáže je jejich lenost. Prostě a jednoduše se jim nechce vystupovat z auta, otevírat garážová vrata, zajíždět s autem a tento proces s vraty opět opakovat. Není to ale škoda? Mít u svého rodinného domu garáž a nevyužívat ji k parkování automobilu? Upřímně je to škoda a velká! Projděme si společně několik druhů vratových systémů a pouvažujte nad tím, že garážováním prodloužíte životnost laku svého vozidla.

Garážová vrata

Číst dál: Garážová vrata, luxus pro lenivé

Naučte se rozlišovat zahradní stavby

Jaro klepe na dveře, zahrádkáři a milovníci venkovního posezení netrpělivě očekávají příchod teplého vzduchu a přísunu slunečního svitu, který by je probudil ze zimní hibernace. Mnoho majitelů zahrad stojí před obtížným rozhodnutím, zda postavit přístřešek, pergolu nebo rovnou altán, aby měl kde sedět se svou rodinou nebo přáteli. V tomto článku si nastíníme, jak se od sebe liší jednotlivé stavby a na závěr uvedu novinku posledních let na poli zahradních pergol.

bioklimatická pergola

Číst dál: Naučte se rozlišovat zahradní stavby