Jak reprezentovat firmu pomocí auta?

Chcete, aby se vaše podnikání dostalo do povědomí lidí a vaše značka byla všude vidět? Jistě, že ano, protože jste náležitě hrdí na svou práci a dělá vám radost.

polepy aut

Nejjednodušší způsob, jak to zařídit je nechat si vytetovat vaše logo na čelo. Nééé – samozřejmě, že si děláme legraci, je to mnohem jednodušší a není to na celý život.
Stačí když si necháte udělat polepy firemních aut. Celý váš autopark může zářit barvami vašeho loga a korporátní identity. Všude kam pojedete, budete budit zájem o vaši značku. Nezní to báječně?

Plošina pro práci

Plošina je takové zařízení, které se připojí k autu nebo náklaďáku a pomocí elektromotoru a hydrauliky zvedá koš s uživatelem do určité výšky. Taková pracovní plošina se hodí úplně všude. Do měst i vesnic, do firmy i pro soukromníky. Tvoří také základní vybavení hasičů. Pracovní plošiny si pronajímají například obkladačské a malířské firmy, které si díky nim dostanou do těžce dostupných míst. Dále také elektromontážníci, kteří opravují například pouliční lampy nebo veřejný rozhlas. Výhodou je jednoduché ovládání a vysoká bezpečnost. V koši si uživatel připojí i jakoukoliv pomůcku do 230V zásuvky.

Radary: jak fungují?

Radary měřící rychlost všichni známe. Někteří si jej spojují pouze s negativními emocemi, ostatní je znají i jako běžné oznamovače rychlosti na začátku obce. Otázkou však pro oba tyto zůstává: Jak radary fungují? Správně definovaný název je poměrové měření. Radar jednoduše vypočítá, za jakou dobu jste ujeli konkrétní úsek. K vyjádření průměrné rychlosti tak nepotřebuje dokonalý počítač, jednoduchou rovnici dokáže spočítat i žák základní školy. Pokud vám dorazí domů poštou pokuta, pořádně se zamyslete, kde se tato nepříjemnost mohla udát. Totiž šance, že radar změří vyšší průměrnou rychlost, je v podstatě nulová. Naopak se může stát, že vás radary vůbec nezaregistrují (když jedete souběžně v dvou pruzích a máte po boku kamion), tudíž se pokutě vyhnete.