Zaručená mezinárodní přeprava

Společnosti, které poskytují jakýkoliv druh přepravy, většinou vůbec nelpí na kvalitu a odpovědnost řidičů. Naopak společnost Inexspedition disponuje unikátním přístupem ke školení řidičů, kteří jej dostávají pravidelně a kvalitně. Školící středisko ČESMAD Bohemia je zárukou osobitého přístupu a pozitivního vlivu na školené řidiče. Mezinárodní přeprava si však žádá ještě více výhod, jako jsou například různé druhy režimů přeprav nebo různé druhy návěsů. Inexspedition má v rukávu služby jako paletová přeprava, přeprava vozidel a také pronájem skladovacích prostor. Zpětná vazba na tuto firmu je málokdy negativní. Přesvědčte se sami!

Kamionová doprava až na konec světa

V 21. století je téměř esenciální mít zajištěnou kvalitní mezinárodní dopravu kamionem. Znáte slavné červené kamiony? Přesně ty patří světově známé firmě Inex Spedition, která naprosto ovládla trh v české republice. Mezinárodní kamionová doprava je jejich přednost a téměř 80% zákazníků potvrdili naprostou spokojenost s poskytovanou službou. Jak by také ne, když jsou řidiči kamionů INEX pravidelně školení v jednom z nejlepších školících center v republice - ČESMAD Bohemia! Unikátem v ČR je přeprava v různých režimech - Just In Time (JIT), Milk-run, (FTL) a (LTL). Dále je také na veškeré přepravované zboží uzavřena smlouva o pojištění odpovědnosti za škodu silničního dopravce (dle úmluvy CMR) do výše 10 mil Kč. Tato smlouva se tak vztahuje na mezinárodní nákladní přepravu, na přepravu zásilek, chladírenskou přepravu i expresní přepravu.

wellness pobyty

Na wellness pobytu budete relaxovat

Chcete si odpočinout a relaxovat? Chcete se svěřit do rukou masérů a vyzkoušet relaxační procedury? To nabízí wellness pobyty, které jsou v portfoliu služeb hotelu Kopanice. Součástí hotelového komplexu je také wellness centrum, které mají návštěvníci k dispozici denně. A co wellness centrum svým hostům přichystalo?

Číst dál: Na wellness pobytu budete relaxovat