wellness pobyty

Na wellness pobytu budete relaxovat

Chcete si odpočinout a relaxovat? Chcete se svěřit do rukou masérů a vyzkoušet relaxační procedury? To nabízí wellness pobyty, které jsou v portfoliu služeb hotelu Kopanice. Součástí hotelového komplexu je také wellness centrum, které mají návštěvníci k dispozici denně. A co wellness centrum svým hostům přichystalo?

Objednáte-li si wellness pobyty, potom se můžete těšit na bohatý program. Nudit se rozhodně nebudete. Součástí hotelu Kopanice je relaxační bazén, v němž je teplota s teplotou 30 °C. Preferujete-li teplejší vodu, potom zavítejte do whirpoolu, kde je teplota vody 37 °C. Whirpool slouží k prokrvení končetin a uvolnění napjatých svalů.

Oblast, do které je hotel Kopanice zasazen, se pyšní nádhernou přírodou Bílých Karpat. Na pohoří budete mít výhled z relaxační zimní zahrady s lehátky. Dále nechybí ani sauna či Kneippův chodník. Objednejte si wellness pobyty ještě dnes a dopřejte si prodloužený víkend v ráji. Pokud se ohlížíte spíše o řešení, ve kterém si přírodu a ubytování v Bílých Karpatech užijete naplno a za rozumnou cenu, doporučujeme penzion Žajgla.