Podle čeho si vybrat jídelní židli?

 

Jídelní židle nábytku TREND vytvořené pro vaše zážitky k zapamatování u jídelního stolu. Chcete oživit každý moment při rodinném pokrmu? Vyberte si z široké nabídky jídelních židlí, ať už z dubového dřeva, židlí s područkami nebo kovových židlí. Navštivte nábytek TREND a zjistěte, jaké jsou dělané přímo pro vás.

Bez područek nebo s područkami?

Při výběru židle záleží i na tom, zda li máte dostatečný odložný prostor pro vaše ruce? Preferujete raději být opření o stůl s volným prostorem pro vaše ruce nebo preferujete právě možnost opřít své ruce právě o područky jídelní židle? Záleží nám na vaší volbě preference. Každá volba má své výhody. Židle s područkami vám umožní si opřít ruce o pohodlné područky, kdežto židle bez područek jsou jednodušší pro uskladnění a manipulaci.

Volba materiálu při výběru jídelní židle

Nábytek TREND vám rád pomůže při výběru materiálu vaší jídelní židle. Ať už se jedná o kovovou jídelní židli nebo jidelní židli vyrobenou z dubového dřeva. Jídelní židle z dubového dřeva oceníte při výběru do jídelny s přírodní tématikou. Naopak kovové židle oceníte při výběru moderního a pevného designu. Kovovým designem disponuje například jídelní židle Seneca 2, která kombinuje to nejlepší z obou světů. Její podnož je chromová, kdežto opěradlo židle je právě dubové. Volba je ale čistě jen na vás.

Čalouněné židle

Čalouněné jídelní židle nábytku TREND, které dodají tu správnou atmosféru a pohodlí k vašemu jídelnímu stolu. Zvolte si z širokého sortimentu čalouněných židlí, které jsou z kvalitního a pohodlného materiálu. Volba je pouze na vás. Vyberte si potah například z voděodolného materiálu, polyesteru nebo eko-kůže.

Volba designu proti pohodlí

Dávno jsou za námi časy, kdy jsme vybírali jídelní židle pouze k pohodlí. Dnešní jídelní židle musí být stejné jedna k druhé. Taktéž je skvělou volbou, pokud ladíte jídelní židle k vašemu vybranému jídelnímu stolu. Ať už se jedná o klasický přírodní design dubového dřeva nebo modernější kombinaci s kovem, nábytek TREND vám pomůže najít jídelní židle právě pro vás.

Bohaté zkušenosti nábytku TREND

Nábytek vyrábíme již od roku 1991. Za tuto dobu jsme nasbírali dlouhodobé zkušenosti v oblasti kvalitních modelů jídelní židle, křesel, barovek, jídelních stolů a jiné. Vybíráme pouze ty nejspolehlivější dodavatele z několika domácích i evropských výrobců. Zařizujeme interiér nejen domácnostem, ale také hotelům a restauracím. širokou škálu nabízíme v provedeních masivu, lamina, dýhy i skla. Nábytek vám dokončíme na míru. Barevné zhotovení našeho nábytku dokončíme pro vás na základě vámi dodaného vzorku. Čalounění dokončíme volbou vaší čalouněné látky. Jsme tu pro vás, abychom vám vždy poradili s kompletním řešením interiéru nebo výběrem nejvhodnějšího nábytku.