Věšáky a háčky doma nesmí chybět. Jak vybrat ten správný?

Věšáky jsou samozřejmost v každé domácnosti. Hlavně teď, když venku začíná přituhovat. Je přecem nohem pohodlnější pověsit všechno to navrstvené oblečení na věšák v předsíni, než jej neustále nosit do pokoje a zase zpátky. Výběr věšáku ale často není jen tak. Proto vám s tím chceme alespoň trochu poradit.

Při výběru nejen věšáků, ale vlastně jakéhokoliv nábytku, musíte myslet na to, jak bude zapadat do vašeho bytu nebo domu. Jste člověk, který bydlí sám, nebo máte rodinu? Nebo máte neustále spoustu návštěv? A jak jste na tom s prostorem? Na ot vše si musíte před nákupem odpovědět.

Věšáky háčky

Háčky jsou skvělá volba pro ty z vás, kteří žijí sami, nebo ve dvou. Háčkové věšáky se vyrábějí v různých velikostech, ale v bytech většinou vidíte ty, které mají pouze pár háčků. Víc často není potřeba. Navíc mohou posloužit i jako věšáky na klíče.

 

Věšáky stojanové

Stojanové věšáky jsou pro ty z vás, kteří si mohou dovolit zabrat v předsíni nebo na chodbě více místa. Věšákové stojany jsou ideální pro ty, kteří mají časté návštěvy a potřebují pověsit spoustu oblečení.

Věšáky se zrcadlem

Než vyjdete ven, možná se chcete ujistit, že vypadáte tak dobře, jako před deseti minutami v koupelně. A abyste si s sebou nemuseli neustále brát kapesní zrcátko, pořiďte si raději nástěnné věšáky, které vám starosti vyřeší.

Kde věšáky koupit?

Je to jednoduché. Máte několik možností:

  • kammený obchod: obchody s nábytkem, nebo obchůdky s vtipnými bytovými dekoracemi jsou jasnou volbou většiny. Pokud nepotřebujete obrovskou věšákovou stěnu, snadno jej navíc dostanete domů i bez auta.
  • internetový obchod: i věšáky můžete nakoupit na internetu. Tak o starosti s přepravou přijdete úplně. Věšáky vám doručí až domů, nezávisle na velikosti. Příkladem takového obchodu je například www.dona-shop.cz, který nabízí velký výběr moderních věšáků v různých stylech.