Drony pro děti i profesionály

Máte v plánu koupit sobě nebo dítěti dron? Tak to jste na správné adrese, protože tyto Drony, moderní hračky jsou jak užitečné tak dovedou pořádně zabavit na dlouhé hodiny. Na trhu se vyskytuje opravdu značné množství a je problém se v nich orientovat. Do začátků je nejlepší koupit dron s výborným poměrem cena versus výkon. Proto bych doporučoval vybírat od značky Yuneec.

Yuneec

Ultra moderní featura pro profíky i amatéry

Začnu z druhého konce a to od profesionálních fotografů nebo bloggerů. Potřebujete natáčet nebo fotit? Dron je to pravé, protože dokáží oboje a navíc ve vysoké kvalitě full HD. Mnohdy budete až žasnout, jak je to dokonalé. Zcela pochopitelně je jasné, že takový dron už nemá výborný poměr cena a výkon, ale jedná se o špičkové stroje a fotoaparáty za několik desítek tisíc korun.

Co se týká amatérů, ty rozhodně potěší skvělá a hlavně jednoduchá ovladartelnost, takže nepotřebujete mít zkušenosti z modelářského koutku. Z dronem si lze užít legraci a jejich letové vlastnosti jsou na velmi vysoké úrovni. V extrémním případech se nabízí možnost i občasných akrobatikých kousků, vždy v rámci bezpečnosti a konstrukce dronu. Některé modely jsou uzpůsobeny ktomu, že je můžete ovládat pomocí svého smartphonu a aplikaci. Tehdy se obejdete bez velkých obladačů.

Druhy a typy dronů

Drony lze rozdělit do několika kategorií:
podle účelu ke kterému byly vyrobeny (vojenské, komerční, profesionální, zábavní),
podle konstrukce.

Nejoblíbenějším typem dronů jsou kvadrokoptéry se čtyřmi vrtulemi. Dále se jedná o tyto druhy:

  1. kvadrokoptéra
  2. hexakoptéra
  3. multikoptéra

Yuneec

Kde koupit levný a kvalitní dron?

V nadpisu tohoto odstavce je řečeno vše podstatné. Máte-li zájem o dron, měli byste sáhnout po třední třídě od renomovaných výrobců rc techniky. Cena je sice vyšší než v případech levných "plasťáků" z Lidlu. Kvalita je však neporovnatelně na jiné úrovni. Vhodným útočištěm je také interent, tam si však věc neumíte osahat, proto doporučím e-shop Astramodel. Jedná se o specializovaný obchod s dlouholetými zkušenostmi, výbornými recenzemi a hlavně širokým sortimentem. Zde si vybere amatér i profík!