Doplňková móda 2020 - batohy, které vydrží

bag-1565402 640

Máme tady nové desetiletí a je třeba se na něj pořádně vyzbrojit. Rok 2020 volá po pohodlí, funkčnosti a extravaganci, ale nejlépe, vše naráz. Máme pro vás trendy, které z minulého roku vydrží až do konce roku 2020.

Stylové sluneční brýle

Ochrana před sluncem se nedá podcenit a kvalitní sluneční brýle ochrání nejen citlivé oči, ale také zvýší sebevědomí jako skvělý módní doplněk. Jeden dobře padnoucí pár, který je nejen trendy ale také ladí tvaru vašeho obličeje je dobré pořídit si v optikách, kde máte jistotu opravdové vysoké ochrany očí, navíc vám optometrista správně poradí, co se týče tvaru.

Bezodpadkový cestovní balíček

Nejen trendy, ale hlavně ekologicky osvícený set věcí nezbytných pro šetření plastové spotřeby pořídíte jednou a vydrží vám dokud se nerozbijí. Je dobré vybírat delší dobu a zainvestovat. Nabídka je velká a ne všechny firmy mají ekologii na mysli, když prodávají trendy hrnečky.

Nezbytnostmi do každého batohu jsou:
brčko - kov, silikon, sklo, bambus
látkový kapesník
látková taška "tote" na nákup - bavlna, bambus, konopí
láhev na vodu - kov, sklo, recyklovaný plast
cestovní hrnek na teplé nápoje - sklo, recyklovaný bambus, recyklovaný plast, kov

Batoh, kam to vše dáte


Kabelky se v každodenním životě sice pořád nosí, ale žádné nejsou ideální. Nepojmou vše, co potřebujete, jsou náchylnější na krádež, často jsou drahé a nejhorší je, že nejsou vhodné pro naší páteř. Správný a moderní batoh zachrání každého před bolestmi hlavy, nedostatkem místa a výmluvou, že jich potřebujete hodně ke každému outfitu. Dobrý batoh se bude hodit ke všemu a my doporučujeme takzvaný styl rollup. Rollup batohy jsou magické v tom, že můžete na míru upravit jejich velikost na základě toho, co obsahují. Mají nádech retra a sportu ale nedá se říct, že by kazily elegantní vzhled.