Co to jsou party reproduktory?

Existuje mnoho typů party reproduktorů. Jsou velké, malé, vysoké, některé s baterií ... ale jedna věc, kterou všechny party reproduktory mají společnou, jsou světla.

Přenosný reproduktor MUSE M-930 DJ černý

Co to jsou party reproduktory?


Party reproduktory jsou systémy reproduktorů, které používají LED světla, Bluetooth a další funkce, aby vytvořily ideální prostředí pro párty. Party reproduktory jsou dodávány v různých velikostech a mohou zahrnovat příslušenství jako jsou mikrofony a audio kabely.

V roce 2015 party reproduktory získaly širokou popularitu po celém světě, když mnoho Američanů se rozhodlo nahradit DJ a koupit si atraktivní reproduktor, který může udělat velkou část práce za zlomek ceny. Tak vzniklo nespočet DJů, kteří se rozhodli koupit si party reproduktory pro sebe k použití na svých akcích.


Party reproduktory byly vynalezeny Dolphin Audio, v roce 2012, poté, co zakladatel a generální ředitel rozhodl, že není důvod proč by reproduktory a světla měly být odděleny. Dolphinova řada Party Speakers vtrhla na trh jako velká bouře a zákazníci úspěšně přijali tento nápad. Dnes už není problém si pořídit vysoce kvalitní party reproduktor s barevnými světly a řadou funkcí.


Jak můžete zlepšit svou další párty?


Party reproduktory zahrnují mnoho nejmodernějších funkcí, které mohou zlepšit náladu na vaší party. Zde jsou některé z funkcí, které jsou zahrnuty v party reproduktorech:

Světla

Party reproduktory zahrnují světla, která blýskají a mění barvu spolu s rytmem hudby. Nabízí ohromující efekt, který uvolní boky vašich hostů, což jim umožní tančit spolu s hudbou. Světla, která jsou zabudována do reproduktorů, přicházejí různými způsoby. Tyto zvukem aktivované světla jsou to, co dělá párty reproduktory tak jedinečné a populární.

Karaoke

Většina party reproduktorů nahradí velké karaoke stroje. Většina reproduktorů na párty obsahuje 1/4 "(6,35 mm) jacky, které umožňují připojení mikrofonů a kytar. Po připojení můžete použít své nástroje ke zpěvu spolu s hudbou, která se přehrává přes reproduktor.


Bluetooth

Jedna z věcí, která dělá party reproduktory tak velkými, je funkce Bluetooth. Bluetooth je kompatibilní se všemi smartphony, což umožňuje komukoliv přehrávat hudbu na párty bez větších problémů. Hudbu lze ovládat ze zařízení Bluetooth nebo pomocí ovládacích prvků mp3 na reproduktoru.