Široké spektrum využití digitálního tisku

Zda jste se rozhodli využít technologii digitálního tisku, který je levný, kvalitní a s vysokou úrovní personalizace, neváhejte kontaktovat společnost OK Design, která působí v tomto segmentu již 20 let a vybudovala si širokou síť spokojených klientů.

Pokud chcete velkoplošný tisk je možné tisknout na šestibarevné tiskárně se solventními inkousty v maximální možné kvalitě 720 dpi. Tento digitální tisk je vhodný do interiéru a exteriéru s odolností až 3 roky bez další povrchové ochrany. Z podkladů pro tisk si lze vybrat fotopapír, billboardový papír, PVC samolepky (samolepicí fólie) s životností 3, 5 a 7 roků, reklamní plachty (bannery) jednostranné a oboustranné, síťovinu a vlajkovinu (canvas), dále potiskneme speciální perforovanou fólii pro okenní grafiku a fólie translucentní pro světelné reklamy. Tisk je možný do 1540 mm.

Teď záleží jen na vás, jaký podkladový materiál pro digitalní tisk zvolíte a jak dlouho chcete mít svou reklamu jako novou. Pro co nejdelší stálost barev a ochranu před mechanickým oškozením se používá povrchová úprava technologií laminace. Tisky lze takto ochránit PVC fólií čirou lesklou, polomatnou nebo matnou, ekonomickou bez UV ochrany či s UV ochranou na 4 roky.