JA CLEAN opravy průmyslových podlah

Dnes se trochu projdeme, zajděte do svého skladu nebo výrobní haly a podívejte se na podlahu. Konkrétně se zaměřte na kvalitu povrchu. Pokud je v perfektním stavu, můžete se pochválit a jít si sednout opět na své pohodlně manažerské křeslo do kanceláře. Pokud nikoliv, okamžitě sjednejte nápravu! V každém okamžiku může dojít k úrazu vašeho zaměstnance.

podlahové nátěry J.A. Clean

 

Důvody opotřebení podlahy

Pokud je podlaha vystavena vysoké zátěži v podobě nepřetržitého provozu a mechanickému opotřebovávání, dojde po čase k postupnému znehodnocování povrchu. Na podlaze se začnou dělat praskliny, které se následně drolí a tvoří se výmoly, které v extrémních případech dokáží okamžitě podvrtnout kotník. Pokud tyto projevy stále ignorujete poškození se rozšiřujete a náklady na opravu pochopitelně zvyšují.

Neváhejte tedy a najděte si vhodného partnera, který vám spolehlivě navrhne řešení a technologii opravy průmyslové podlahy. Osobně mohu doporučit společnost JA CLEAN, která má bohaté zkušenosti a podlahovým nátěrům rozumí.

Způsoby rekonstrukce podlahy

Každá kvalitnější firma vám nabídne dvě technologie, jak opravit průmyslovou podlahu. Jedná se o:

  1. Epoxidovou stěrku,
  2. Epoxidový nátěr.

Epoxidová nátěr

Chcete-li provádět opravdu touto technologií, musíte si uvědomit, že je sice levná, nicméně se hodí pouze na drobné poškození. Výhodou je jeho rychlost vytvrzení cca několik hodin. Cena tohoto epoxidového nátěrů se pohybuje kolem 280 Kč/m2.

Epoxidová stěrka

Stěrka je vhodná na všechny typy poškození průmyslových podlah. Cena epoxidových stěrek se pohybuje kole 450Kč/m2.

Výhody epoxidových podlah

Pokud vás nepřesvědčily výhody v podobě úspory času i financí, mají epoxidové materiály další esa v rukávu. Povrch betonové podlahy po aplikaci epoxidu se stává vysoce mechanicky i chemicky odolný. V případě, že požadujete protiskluzové vlastnosti, lze nátěr opatřit speciálním vsypem, který zdrsní povrch. protiskluzový. Potřebujete nízkou prašnost? Není problém i těmto přísným kritériím v potravinářském průmyslu epoxid vyhoví.

Použití epoxidových podlah

S tímto typem podlah se setkáváte dnes a denně. Nicméně nejčastěji po nich chodíte v:

  • - Kancelářských budovách,
  • - Logistických skladech,
  • - Zdravotnických zařízeních,
  • - Obchodních centrech.