Jak vybrat peněženku pro muže?

Vybrat tu správnou peněženku pro chlapa už není tak nadlidský úkol, jak se zdálo. Pánská peněženka FOX je pro něj tou správnou volbou ze jména kvality, účelu a stylu!

 Pánská peněženka FOX

Kvalitní materiál je důležitý a stejně tak vzhled

Jestli skutečně něco muži milují, je to kvalitní materiál, ze kterého je produkt, který chtějí vyroben. Pánská peněženka FOX je ze stoprocentní kůže. Kvalita je pro muže značkou kvality a úspěšnosti. Důležitým faktorem je také minimalistický design, který nevzbudí tolik pozornosti, avšak dokáže stát za svým. Tyto body splňuje pánská peněženka FOX. Její design zahrnuje pouze provedení kůže a malého odznaku FOX. Tímto designem nevzbudí pozornost, naopak ale ani neuškodí svými přebytečnými prvky.

Funkčnost peněženky je to hlavní

Vzhled je sice důležitou prioritou, však tou nejdůležitější je právě funkčnost peněženky. Faktory jako velikost peněženky, kolik peněz se do ní vleze co se týče jak velikosti kapsy na mince, tak kapsy pro bankovky. Dalším bodem jsou také karty a to jak platební nebo kreditní, tak i iD karty jako občanský průkaz a řidičák, případně další karty a vizitky. Ačkoliv s nadsázkou, pánská peněženka je jako dámská kabelka. Zde mají muži vše na jednom místě a proto je důležité, aby tyto věci byli co nejlépe rozmístěny. Všechny tyto faktory je důležité vzít v potaz a proto jednou z předních voleb by měla být pánská peněženka FOX.

I minimalistika má své výhody

Ačkoliv jsme si zrovna řekli, na co vše je si třeba dávat pozor, důležitou volbou je také proč chce muž danou peněženku a jaké chce, aby měla vlastnosti. Chce spíše peněženku, která je schopna vzíti vše naráz? Nebo Chce peněženku, která bude minimalistická a díky svému provedení nebude zabírat moc místa a vážit? Taková peněženka je dobrá například pro muže, kteří žijí aktivním style a peněženku mají neustále u sebe. Peněženka nemusí být lehká jen když je bez peněz.

To nejlepší z obou světů

Pánská peněženka FOX v koženém provedení Bifold -NS- Black je tou nejlepší volbou pro oba světy. Peněženka má vlastní kapsu na zip pro mince a vlastní slot pro iD karty. Peněženka je v rozměrech 11 x 8.5 cm.